Ücretsiz Avon Kataloğu İster misiniz?

100’den fazla ülkede satışı yapılan Avon kozmetik ürünleri ülkemizde de beğenilerek kullanılmaktadır. 1886 Yılından beri sadece doğrudan satış yöntemi ile sizlere ulaştığı için herhangi bir satış mağazası ya da bayisi yoktur. Bu nedenle güncel kampanya ve fiyatları görmek için kataloğa ihtiyacınız olacaktır. İhtiyacınız olan Avon kataloğuna sitemiz vasıtası ile ücretsiz sahip olabilirsiniz. Ya da Online kataloğa İnternet bağlantısı olan her yerden bir tıkla ulaşabilirsiniz. PDF formatında yayınladığımız E-Kataloğa ulaşmak için aşağıda yer alan görsele tıklayınız.

Kampanya 6

Avon Mayıs Kataloğu (Kampanya 6)

Annelere gününe özel kampanyadan sonra şimdide Ramazan ayına özel ürün ve fırsatların yer aldığı bir kampanyaya hazır mısınız? 12 Mayıs – 9 Haziran tarihleri arasında geçerli olan kampanya 6 kapak resminde Avon’u yeni parfüm markası Viva La Vita EDP satışa çıkıyor. Parfüm + vücut spreyi + vücut losyonunun bir arada yer aldığı pakete sadece 46,95 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz.

Avon’un 131. Yılına Özel İndirimler

1886 Yılında hizmet vermeye başlaya Avon 2017 yılında 131. Yılını kutlamaktadır. Muhteşem indirimlerin yer aldığı kutlama sayfasında Little Black Dress EDP ve Avon True Colour Wide Awake Maskaranın yer aldığı pakete %88 indirimli olarak sadece 9,95 TL’ye alabilirsiniz.

Perceive Bayan Parfüm 3’ü Bir Arada 85,95 TL

Kampanyadan aktaracağımız son detay kadınların severek kullandığı Perceive olup, 3 tanesini tek parfüm fiyatına alabilirsiniz. Kendini capcanlı hissetmek isteyen kadınlar için Perceive EDP beyaz biber, sarı frezya ve gardenya kokusu ile tutkunuz olacaktır. Bu muhteşem fırsattan yararlanmak için paket kodu: 69992 kullanabilirsiniz.

Ücretsiz Avon Kataloğu İster misiniz?

Bakırköy Avon Temsilcisi olarak hizmet verdiğimiz Bakırköy ve çevre ilçelerde yaşayan herkese ücretsiz katalog dağıtımı yapıyoruz. İstanbul dışı ve uzak mesafede olanlara arkadaşlarımıza maalesef hizmet veremiyoruz.  Bu tür durumdaki arkadaşlarımız kendilerine yakın noktada temsilci ya da satış lideri bulmalı ya da sayfamızda bulunan E-katalog üzerinden incelemelidir.

Katalog İsteklerinizi 0552 707 65 73 Numaralı WhatsApp Hattından Yapınız

Ücretsiz katalog isteyen arkadaşlarımız 0552 707 65 73 numaralı telefona WhatsApp üzerinden yazabilirler. Kataloglar elden teslim edilecek olup, bunun için hafta içi ve Cumartesi günleri Bakırköy ilçe merkezine gelmeniz gerekir. Bakırköy Özgürlük meydanına geldiğinizde kataloğunuzu teslim alabilirsiniz.

Her Kampanya Ücretsiz Olarak Temin Edebilirsiniz

Her yıl 13 farklı kampanya ile satış gerçekleştiren Avon kampanyaları 20-35 günlük süreçlerde yenilenmektedir. Ön kapak sayfasında başlangıç ve bitiş tarihleri belirtilmektedir. Yeni başlayan kampanyanın kataloğunu bizden ücretsiz olarak temin edebilirsiniz. Her ay düzenli olarak katalog almasına karşın 3 kampanya boyunca hiçbir sipariş vermeyen arkadaşlarımıza maalesef katalog veremeyeceğiz. Çünkü sizlere ücretsiz ulaştırmaya çalıştığımız bu katalogların her birini 1,90 TL’ye Avon’dan satın alıyoruz. Bu uygulamanın devam edebilmesi için sizlerin siparişlerine ihtiyaç duyuyoruz.

Temsilci Fiyatıyla Alışverişin Keyfini Çıkarın

Bizler sadece ücretsiz katalog dağıtmakla sınırlı kalmıyor aynı zamanda alışverişlerinizde katalog indirimine ek olarak %30’a varan indirimle yapıyoruz. Sistemin işleyişini özetlemek gerekirse müşterilerimizin ilk 3 siparişi Avon’dan bize geliş fiyatına göre satılmaktadır. Böylece katalog üzerinden yazan tutardan %30’a varan ekstra bir indirim daha yapılacaktır. Bu fırsattan her müşterimiz sadece 3 defa yararlanacaktır. Bunu 3 hakkını aynı kampanya ya da sonraki kampanyalarda kullanabilir. İndirim oranı alacağınız ürünlere göre Avon’un %15 ile %30 arasında değişmektedir. Süper teklif ürünleri (katalogda 1 ya da 2 sayfada yer alır) bu ürünlerin temsilciye indirimi olmadığı, katalogda yer alan fiyattan gelmesi nedeniyle müşterilerimize süper teklif ürünlerinde ekstra indirim yapamıyoruz. Siparişi vermek için aşağıda yer alan bağlantıya tıklayınız.

5 Comments

Add a Comment
  1. Katolok gonderir misiniz satis yamak istiyorum

    1. Meryem: Tabii ki 0552 707 65 73 numaralı WhatsApp hattından ulaşınız.

  2. Avon temsilcisiyim yanlız katalog yok elimde gonderebilirmisiniz

    1. Evin: Satış lideriniz göndermesi gerekir. Bizler sadece sitemiz üzerinden kayıt olanlar ve müşterilerimize gönderebiliyoruz.

  3. Avona uyeyim ama katalogumyok gonderirmisiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.