Avon Üye Ol

Merhaba arkadaşlar ben Avon satış lideri Mustafa GÖVERCİN asıl mesleğim Webmaster ve SEO uzmanlığı olmasına karşın işlerimden geri kalan zamanları satış liderliği yaparak değerlendiriyorum. Eğlenceli ve bol kazançlı bu işi sizlerin de mutlaka denemesini tavsiye ediyorum.

Avon Takım Öncüsü

Kadınlara Örnek Olmak İsterken Tutkum Haline Gelen Bir İş Avon Temsilciliği

Avon ile tanışmam 5 yıl öncesine dayanmaktadır. Asıl amacım kadınların serbest çalışma yöntemi ile nasıl gelir elde edeceklerini uygulayarak göstermekti, bunun için ilk olarak Avon’u denemeye karar verdim. Hiçbir bilgim olmadan başladığım bu işi İnternet sitesi ve sosyal medya sayfalarından kolayca yapabileceğimi gördüm. Avon ürünleri tanıtım ve sipariş alabileceğim bir site ve Facebook sayfa yaparak başladım. Bu işi yapmak için ille de siteniz olması gerekmez. Facebook, Twitter, Instagram gibi sosyal medya sayfaları ile de yapabilirsiniz.

Müşterilerimden Her Kampanya Binlerce TL Sipariş Aldım

Yaptığım site üzerinden insanlar bana istedikleri ürünlerin kodlarını gönderiyor bende ürün ve stok kontrolü yaparak onlara ürünlerinin fiyatları ve ne zaman teslim edebileceğimi kısa mesajla bildirerek onların onaylarını alıyordum. Bu şekilde her kampanya binlerce TL sipariş alıyordum. Türkiye’nin her yerinden gelen siparişleri müşterilerimin adreslerine kargo ile gönderiyordum.

Temsilci Hediyeleri İle İnanılmaz Bir Şekilde Motive Oluyordum

Satış rakamlarım iyi olması nedeniyle çok fazla hediye sahibi oluyordum. Her kampanya bir birinden özel hediyeler geliyor haliyle motive edici oluyordu. Hediye limitlerine ulaşmak için daha fazla satış hedefliyordum.

Kısa Sürede Yıldızlar Kulübü Üyesi Olmuştum

Geçmişte yıldızlar kulübü olan ve şuan Elite Club olarak uygulanan yöntemde yıllık satış oranı yüksek olan temsilciler yer almaktadır. Elite Club üyesi olmak için yıllık satış oranınız 5.000 TL ve üzeri olması gerekir. Bu sadece giriş aşaması olup, satışlarınız yükseldikçe bronz, gümüş, altın ve platin seviyelerine yükselir ve daha fazla imkâna ulaşırsınız. Ben ilk 3 kampanyamda yıldızlar kulübüne girerek basamakları hızla çıkıyordum. Her basamakta bir birinden özel hediyeler ve ürünler gönderiliyordu. İlk yılımda normal hediyelere ek olarak 3-4 Bin TL değerinde altın takı seti almıştım. Sonraki yıllarda hayata geçen Avon mağaza uygulaması ile puan biriktiriyor mağazadan istediğimiz ürünü seçiyorduk. Bende biriktirdiğim puanlar ile küçük ev aletleri yanı sıra bulaşık makinesi almıştım.

İlk Yılımda İstanbul Bölge Üçüncülüğünü Elde Ettim

İlk başladığım yıl yaklaşık 50.000 TL satışa ulaşarak ciddi anlamda gelir, hediye ve başarı elde etmiştim. Yapılan bir toplantıda benimde İstanbul’da bölge 3. Olmam nedeniyle plaket verildi. Salonda bulunan katılımcıların büyük bir bölümü kadın temsilci olması nedeniyle biraz hayretle bakmışlardı. Bu işe başlama nedenim olan kadınların istediklerinde neler yapabileceğini bu şekilde göstermiştim.

İşlerimin Yoğunluğu Nedeniyle Kısa Bir Ara Verdim

2 Yıllık yoğun ve başarılı çalışmadan sonra asıl mesleğim olan Web Tasarım ve SEO uygulamalarına ağırlık vermek için sipariş alımını geçici olarak durdurdum. Sağlık sektöründe çalıştığım için kendimi hastalıklar, belirti, şikâyet tedavisine dair teorik bilgiler verecek şekilde geliştirdim. Özellikle saç dökülmesi problemi olanlar için https://www.sachastaliklari.com sitesini kurarak burada halen de destek vermeye devam ediyorum. Avon siparişlerine kısa bir ara versem de kurum ile bağımı tamamen koparmadım. Bu süreçte temsilci arkadaşların başarılarını artırmak adına kurduğum https://www.satistemsilcileri.com sitesinde deneyimlerimi paylaştım. Avon ve temsilcilik ile ilgili detaylara ulaşabilirsiniz.

Satış Lideri Olarak Avon’a Geri Döndüm

Sağlık alanında aldığım eğitimler sonrasında Avon’a geri döndüm ve bu sefer temsilcilik ile sınırlı kalmadan artık satış lideri olmaya karar verdim. Daha önceleri takım öncüsü olan bu uygulamada kazanç temsilci kaydı yaparak gerçekleşiyor. Son yapılan uygulama ile satış liderleri Türkiye’nin her yerinden kayıt yapabiliyorlar. Hem de İnternet üzerinden başvuru alındığı için oldukça kolay ve avantajlı çalışma yöntemidir. Temsilci sayınız ve ekininiz ile birlikte satışlarınız arttıkça kendi içerisinde yine seviye atlıyorsunuz.

Yüzlerce Temsilci Arkadaşa Liderlik Yapıyorum

Kısa sürede yine büyük başarılar elde ederek birçok seviyeyi atlamış durumdayım. Bu süreçte yüzlerce temsilci yanı sıra bana bağlı birçok satış lideri arkadaşım oldu. Onlarla birlikte başarmak, kazanmak ve yükselmek haliyle ayrı bir keyif veriyor.

Sizleri de Ekibimde Görmek İsterim

Bu muhteşem işi yapmak isterseniz sizleri de ekibimde görmek isterim. İster temsilci isterseniz satış lideri olarak takımıma dâhil olabilir ve benimle birlikte sizde kazanmaya başlayabilirsiniz. Temsilci ya da satış lideri olmak için İstanbul ya da Bakırköy’de olmanız gerekmez. Türkiye’nin her yerinden ekibime dâhil olabilirsiniz. Satış lideri olmak isteyen arkadaşlarımız ilk olarak temsilci olmalı ve ilk siparişlerini vermeleri gerekiyor. Bu aşamadan sonra SL (satış lideri) başvurularını temsilci panelleri üzerinden Online yapabilirler.

İnterneti İşimize Yansıtacağız (Ücretsiz Web Eğitimi Vereceğim)

Ekibime temsilci ya da satış lideri olarak katılan arkadaşları daha fazla kazanmaları ve başarılı olmaları için İnternet teknolojilerini en iyi şekilde kullanacağız. Bunun için İnternet sitesi kurulum, yönetim ve SEO çalışmaları yapacağız. Masraf etmeden site sahibi olarak Türkiye’nin her yerinden insanlara ulaşabilirsiniz.

Size Bir Telefon Kadar Yakınım

Bu konuda da aktaracaklarım bu kadar olup, bana ulaşmak için 0533 1 376 376 numaralı telefonu arayabilir, mesaj atabilir ya da WhatsApp üzerinden yazabilirsiniz.

https://www.satistemsilcileri.com/avon-satis-lideri-nedir-nasil-olunur

2 Comments

Add a Comment
  1. Mrb Ben avon üyesiyim avon tanıtımını yapmak istuyorum ↪???↩ arac ile

    1. Gökan: Ne tür bir tanıtım düşünüyorsunuz? Planınızda ki tanırım modeli ve amacınız nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu İnternet sitesi AVON'dan bağımsız satış liderine ait olup, satış ve temsilci kaydı yapmak üzere kurulmuştur.