Avon Temsilci Hediyeleri

Avon Temsilci Hediyeleri

Türkiye’de yaklaşık 400 bin kişi Avon temsilciliği yapmaktadır. Bunların büyük bir bölümü kazanç için bu işi tercih ederken büyük bir bölümü ise her kampanya değişen hediyelerin sahibi olmak için çaba harcıyor. Peki, Avon temsilci hediyeleri bu kadar değerli mi? Evet, arkadaşlar her kampanya değişen hediyeler ile kendinize ve evinizin ihtiyacı ürünleri kazanabilirsiniz.

Avon Temsilci Hediyeleri

Yeni Temsilciler İçin (İlk 3 Kampanya) Hoş geldin hediyeleri

Evet, arkadaşlar aramıza yeni katılan arkadaşlar (yeni temsilciler) için özel hediye programları bulunmaktadır. İlk 3 kampanyasında hediye sahibi olabilmek için 150 TL’lik satış yapması yeterlidir. Tabii ki satışlarının artması ile birlikte diğer fırsat 1, 2 ve 3 hediyelerini de kazanabilir. Yeni temsilci olması herhangi bir kısıtlama getirmez.

Fırsat 1, 2, 3, Hediyeleri İle Evinizi Şenlendirin

Mevcut (eski temsilciler) içinde 3 farklı hediye grubu bulunuyor. Bunlar toplam satış limitlerine göre fırsat 1, 2, ve 3 olarak ayrılmaktadır. Fırsat 1 hediyesi genellikle 225 TL’lik satışa ulaşan herkese AVON’UN sevilen parfümlerinden biri hediye edilmektedir. Fırsat 2’de ise parfüme ek olarak sizin ya da evinizin ihtiyacı olan ürünlerden birini kazanırsınız. Limit genelde 550 TL olmaktadır. Fırsat 3 ise tüm hediyeleri kazanmak anlamına geliyor. 1000 TL ve üzeri satış yaptığınızda o kampanyanın tüm hediyelerini kazanırsınız.

Katalog Satın Almayı Unutmayın! Gerek yeni temsilciler için hoş geldin, gerekse fırsat hediyelerinin sahibi olabilmek için belirli sayılarda katalog almak gerekir. Hoş geldin ve fırsat 1 hediyesi için 5 fırsat 2 ve 3 hediyeleri için 10 katalog almanız gerekir. Satın alacağınız kataloğun güncel ya da bir sonraki kampanyaya ait olması sizin tercihinize bırakılmıştır.

Kazandığınız Hediye Bir Sonraki Kampanya Vereceğiniz Sipariş İle Gönderilir! Bir diğer husus ise kazandığınız hediyeye ne zaman sahip olacağıdır. Birçok arkadaşımız hediyesinin gelmediğinden şikâyet ettiğini görürsünüz. Aslında bu sorun bilgi eksikliğinden kaynaklanıyor. Kazandığınız hediye size bir sonraki kampanya vereceğiniz ilk sipariş ile gönderilir. Dürüst olmak gerekirse Avon’un bir sonraki kampanya da sipariş verilmesini sağlamak için yaptığı bir projedir. Tabii ki kazandığınız hediyeye sahip olmak için 1 TL’lik sipariş vermeniz bile yeterlidir. Ama o kampanya da hediye kazanmak isterseniz limitlere ulaşmaya çalışmalısınız.

Elite Club Üyeleri İçin Binlerce TL Değerinde Hediyeler Bulunuyor
Öncelikle Elite Club üyeliği nedir? Bu konuda sizleri bilgilendirmek istiyorum. Yıllık toplam satış tutarına göre temsilciler gruplandırılır. Yeni temsilciler için İnci devamında Classic, Classic Plus ve Avon Club şeklinde gruplar bulunmaktadır. Asıl önemli ve avantajlı grup ise hiç şüphesiz Elite Club üyeliğidir. Kendi içerisinde Bronz, Gümüş, Altın ve Platin şeklinde yine seviyeleri bulunmaktadır. Platin olduğunuzda çamaşır makinesi ve no frost buzdolabı dâhil küçük ev aletleri sizin olur.

Avon Satış Lideri Hediyeleri

Her zaman söylüyorum. Daha fazla kazanç ve avantaj hiç şüphesiz satış liderliğindedir. Çünkü yukarıda belirttiğim temsilci hediyelerine ek olarak liderlere özel kampanya ve yılsonunda ek hediyeler bulunmaktadır. Dilerseniz ilk olarak kampanya sürecinde verilen hediyelere bakalım.

Teşvik Hediyesi + Sınırsız Gr Altın

Birçok kampanya liderler için teşvik hediyesi bulunur. Belirtilen aktif temsilci rakamına ulaşan her temsilci bu hediyeyi kazanır. Hediyeye ek olarak birde gr altın kazanabilirsiniz. Genelde 5 aktif yapmanız istenir. Her 5 aktifte 1 gr altın kazanırsınız. Sınırsız olduğu için 50 temsilci yaptığınızda 10 gr altın kazanırsınız. Bu da size yaklaşık 1700 TL sırf altınlardan kazandığınız kazanç demektir. Diğer gelirler ayrıca hesaplanmaktadır.

Otomobil Kazanmak İster misiniz?

Şimdi de liderlerin yıl sonunda kazanabilecekleri hediyelere bakalım mı? Bu kısımda daha da heyecanlanacaksınız. Dilerseniz ilk olarak resim üzerinden bakalım. Devamında nasıl kazanacağınızı görelim.

Satış liderlerini hediyeler ile destekliyoruz

İş Geliştirme + Vodafone Paketi

Yılı direktör seviyesinde bitirmeniz halinde iki farklı hediye kazanıyorsunuz. Peki, nedir bu hediyeler? İş geliştirme paketi içerisinde özellikle satışlarınızda çok etkili olduğunu düşündüğüm ürün ve numuneler yer almaktadır. Vodafone paketi ise liderin vodafone abonesi olması halinde 500 dakika konuşma ile 3GB İnternet hakkı vermektedir. Yıl boyunca her ay yenilenerek devam etmektedir.

AXA Avon Kapsamlı Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Seviyeniz arttıkça hediyelerin değerinin de arttığını göreceksiniz. Yılı kıdemli direktör olarak bitirmeniz halinde ise bu yıl bir ilke imza atılarak AXA Sigorta’dan kapsamlı tamamlayıcı sağlık sigortası verilmektedir. Anlaşmalı sağlık merkezlerinde yatarak tedavilerinizde emin olun çok işinize yarayacaktır. Daha önceleri kıdemli direktörler için akıllı telefon ve tablet veriliyordu. Son olarak Samsung J7 Core akıllı telefon hak eden liderlere dağıtıldı.

2000 TL’lik Eğitim Bursu

Bir üst seviyenin yani grup direktörlerinin kazanacağı hediyeye bakacak olursak burada karşımıza güzel bir eğitim fırsatı çıkıyor. Avon size 2000 TL değerinde eğitim bursu hediye ediyor. Dilediğiniz eğitimde bursu kullanabilirsiniz. Örnek vermek gerekirse yabancı dil eğitimi ya da ehliyet almak isteyenler için sürücü kurslarında değerlendirebilir.

AUDI ya da mercedes kazanmak ister misin

6000 TL’lik Aile Tatil Paketi

Yılın yorgunluğunu 5 yıldızlı otelde aileniz ile tatil yaparak atmak ister misiniz? Koordinatör satış lideri olduğunuzda bu hayaliniz herhangi bir ücret ödemeden mümkün olacaktır. 13 Kampanyanın 12 tanesini direktör seviyesinde sürdürmeniz gerekmektedir.

1 Yıllık AUDI Otomobil Kullanım Hakkı

İşinizi son model otomobil ile yapmak ister misiniz? AVON size bu imkânı da sağlamaktadır. Bunun için yapmanız gereken 13 kampanyanın en az 12 tanesini kıdemli koordinatör olarak bitirmeniz gerekir. Bunu başardığınızda 1 yıl boyunca son model AUDI marka araçla çalışabilirsiniz.

1 Yıllık Mercedes Otomobil Kullanım Hakkı       

Bu tür araçlara binmek için ille de fabrikatör olmak gerekmez. Siz değerli liderlerimizde bu ayrıcalığı yaşayabilir. Bunun için yapmanız gereken 13 kampanyanın en az 12 tanesinde yılı grup koordinatörü olarak bitirmeniz gerekir.

Bu Araçlar Sizin Olmasını İster misiniz?

İşte asıl bomba burada ortaya çıkıyor. Bu araçları 1 yıllık kullanım hakkı yerine sizin olmasını ister misiniz? Evet, yanlış okumadınız araçlar sizin olabilir. Bunu yapabilmek için 3 yıl boyunca araçların kullanım hakkını kazanmanız gerekir. Bunu yapan liderler o aracın sahibi oluyor.

Bu Fırsatları Elde Etmek İçin Şimdi Temsilci Ol

Evet, arkadaşlar temsilci ya da satış lideri hediyelerine sahip olabilmek için ilk yapılması gereken temsilci olmaktır. 18 Yaş üzeri herkesin yapabileceği bu muhteşem işe başlamak için sitemizden Online başvuru yapabilirsiniz. Aşağıda yer alan formu doldurmanız yeterlidir.

Merak ettiğiniz hususları 0533 1 376 376 numaralı WhatsApp ve sayfanın alt kısmında yer alan soru, öneri ve görüş formundan bizlere iletebilirsiniz. Aynı şekilde temsilci hediyeleri ile ilgili geniş kapsamlı bilgilere aşağıda yer alan bağlantıya tıklayarak da ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir