Avon Temsilci Hediyeleri

Temsilci hediyeleri birçok arkadaşımızın Avon’a katılması ve başarılı olmasında önemli rol oynamaktadır. Hediyeler kampanya bazlı ve yıl sonu şeklinde 2 gruba ayrılmaktadır.

Aynı şekilde yeni temsilci (inci) elite club ve satış lideri hediyeleri olmak üzere yine kendi içerisinde gruplandırılmaktadır. Biz bu sayfada Avon’un tüm hediyelerini ele alacağız. İlk olarak kampanya bazlı, tüm temsilcilerin kazanabilecekleri hediyeleri görelim istiyorum.

Bu kampanyanın inci temsilci (aramıza yeni katılan, ilk 3 kampanyasını yaşayan arkadaşlar) için Perceive EDT, Incandessence ve Full Speed parfüme ek olarak Avon’un %100 vegan ürünü Nature Pro’dan şampuan ve masaj jeli olduğunu belirterek başlamak istiyorum.

Tüm temsilcileri ilgilendiren fırsat hediyelerine baktığımızda ise fırsat 1’de her zaman olduğu gibi muhteşem bir parfüm: Cherish EDP 50ml yer alıyor. Fırsat 2 ve 3’de English Home kalitesi ile alez ve yatak örtüsü yer almaktadır. Fırsat 4’de ise saç bakımına önem verenler için Goldmaster kalitesi ile iki ürün: saç şekillendirici ve saç düzleştirici yer alıyor.

Avon temsilci hediyeleri

Avon temsilci hediyeleri ve satış rakamlarını yakından görmek için aşağıda yer alan bağlantıdan faydalanabilirsiniz. https://www.satistemsilcileri.com/avon-temsilci-hediyeleri

Temsilci Hediyelerim Ne Zaman Gelecek?

Önemli hususlardan biri de kazanılan hediyenin ne zaman gönderileceği yönündedir. Bu kampanya kazandığınız hediye bir sonraki kampanya vereceğiniz ilk sipariş işe (stok problemi yoksa) gönderilmektedir. Sipariş giriş esnasında faturada hediye bilgisi yer alır.

Hediye kazandığınız halde bir sonraki kampanya sipariş vermemeniz halinde ise maalesef hediye hakkınız yanmaktadır. O nedenle bu hususa lütfen dikkat ediniz.

Avon Elite Club Üyeleri Daha Hediye Kazanıyor

Temsilci olduğunuzda başarınız kampanya ve yıllık bazda toplam satış oranınıza göre belirlenmektedir. Yıllık satış rakamınız belli bir rakamın üzerinde olması halinde elite club üyeleri arasında yer alırsınız.

Elite club üyesi olmak size birçok ayrıcalık sağlar. %33’e Varan kazanç oranı, öncelikli iletişim, örnek ürünler, numuneler ve yıl sonuna özel binlerce TL değerinde hediye ve 1 yıllık otomobil kullanım hakkı dahil daha birçok ayrıcalık elde edersiniz.

Dilerseniz elite club yıl sonu hediyelerine göz atalım mı? 2020 Yılı için henüz hediye bilgisi verilmedi.

Elite club hediyeleri

2019 yılında altın takı setleri hediye edildi. Bir önceki yıl olan 2018’de ise beyaz eşya çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve buzdolabı gibi her evin ihtiyacı ürünler yer aldı.

Avon Satış Lideri Hediyeleri

Her zaman söylüyorum. Daha fazla kazanç ve avantaj için satış lideri olmalısınız. Örnek hediyeleri ele alacak olursak, temsilci hediyelerine ek olarak satış liderlerine özel kampanya bazlı ve yıl sonunda daha büyük hediyeleri de kazanırsınız.

Hedefleri Tuttur, Hediyeleri Kazan

Avon kampanya başında satış liderlerin katıldığı webcast şeklinde bir toplantı yapılıyor. Burada o kampanyanın satış lideri hediyeleri, gelişmeler vs açıklanıyor. Hediyeler genelde hedef tutturmaya dayalıdır. Verilen hedefleri tutturarak hem kazancınızı artırın hem de hediyeleri kazanın.

Çoğu zaman hediye yerine nakit para ve gram altın bile kazanacaksınız. Böylece 2-3 kat kazanabilirsiniz.

Otomobil Kazanmak İster misiniz?

Şimdi de liderlerin yıl sonunda kazanabilecekleri hediyelere bakalım mı? Bu kısımda daha da heyecanlanacaksınız. Dilerseniz ilk olarak görsel üzerinden liderlerin yıl sonu kazanacakları büyük hediyelere bakalım.

Avon satış lideri hediyeleri

İş Geliştirme + Vodafone Paketi

Yılı direktör seviyesinde bitirmeniz halinde iki farklı hediye kazanıyorsunuz. İş geliştirme paketi içerisinde özellikle satışlarınızda çok etkili olduğunu düşündüğüm ürün ve numuneler yer almaktadır. Vodafone paketi ise liderin Vodafone abonesi olması halinde 500 dakika konuşma yanı sıra 3GB İnternet kullanım hakkı elde etmektedir. Her ay yenilenmekte olup, yıl boyu geçerldir.

2500 TL’lik Eğitim Bursu

Bir üst seviyenin yani grup direktörlerinin kazanacağı hediyeye bakacak olursak burada karşımıza güzel bir eğitim fırsatı çıkıyor. Avon size 2500 TL değerinde eğitim bursu hediye ediyor. Dilediğiniz eğitimde bursu kullanabilirsiniz. Örnek vermek gerekirse yabancı dil eğitimi ya da ehliyet almak isteyenler için sürücü kurslarında değerlendirebilir.

7500 TL’lik Aile Tatil Paketi

Yılın yorgunluğunu 5 yıldızlı otelde aileniz ile tatil yaparak atmak ister misiniz? Koordinatör satış lideri olduğunuzda bu hayaliniz herhangi bir ücret ödemeden mümkün olacaktır. 13 Kampanyanın 12 tanesini direktör seviyesinde sürdürmeniz gerekmektedir.

1 Yıllık AUDI Otomobil Kullanım Hakkı

İşinizi son model otomobil ile yapmak ister misiniz? AVON size bu imkânı da sağlamaktadır. Bunun için yapmanız gereken 13 kampanyanın en az 12 tanesini kıdemli koordinatör olarak bitirmeniz gerekir. Bunu başardığınızda 1 yıl boyunca son model AUDI marka araçla çalışabilirsiniz.

1 Yıllık Mercedes Otomobil Kullanım Hakkı       

Bu tür araçlara binmek için ille de fabrikatör olmak gerekmez. Siz değerli liderlerimizde bu ayrıcalığı yaşayabilir. Bunun için yapmanız gereken 13 kampanyanın en az 12 tanesinde yılı grup koordinatörü olarak bitirmeniz gerekir.

Mercedes Sahibi Olmak İster misiniz?

İşte asıl bomba burada ortaya çıkıyor. Bu araçları 1 yıllık kullanım hakkı yerine sizin olmasını ister misiniz? Evet, yanlış okumadınız araçlar sizin olabilir. Bunu yapabilmek için 3 yıl boyunca araçların kullanım hakkını kazanmanız gerekir. Bunu yapan liderler o aracın sahibi oluyor.

Bu Fırsatları Elde Etmek İçin Şimdi Temsilci Ol

Evet, arkadaşlar temsilci ya da satış lideri hediyelerine sahip olabilmek için ilk yapılması gereken temsilci olmaktır. 18 Yaş üzeri herkesin yapabileceği bu muhteşem işe başlamak için sitemizden Online başvuru yapabilirsiniz.

Merak ettiğiniz hususları 0552 707 65 73 numaralı WhatsApp ve sayfanın alt kısmında yer alan soru, öneri ve görüş formundan bizlere iletebilirsiniz. Aynı şekilde temsilci hediyeleri ile ilgili geniş kapsamlı bilgilere aşağıda yer alan bağlantıya tıklayarak da ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.