Avon Üye Ol

Avon Temsilci Numarası

Temsilci ve satış liderlerine destek verdiğimiz satistemsilcileri.com sitesine gelen soruların büyük bir bölümü unutulan temsilci numarası ile alakalı olmaktadır. Pe ki nedir bu numara, ne işe yarar, nerede kullanılır? Sayfanın devamında bu soruların cevabını bulacaksınız.

Avon üyelik numarası

Her Temsilcinin Kendine Özel 8 Haneli Numarası Bulunur

Nasıl ki T. C. Kimlik numaralarımız var istenen bilgilere bu 11 haneli rakamlar girilerek ulaşılıyor. Avon temsilcileri içinde satış, kayıt, kargo, iade ve ödeme işlemlerinin yapılabilmesi ve takibi için 8 haneli numaraları bulunmaktadır.

Numaranız Başvurunuz Onaylandığında SMS İle Gönderilir

Bu numarayı elde etmek için yapılması gereken tek şey sadece Avon temsilci başvurusu yapmaktadır. 2 Saat içerisinde incelenen ve karara bağlanan başvurunuz olumlu sonuçlanması halinde başvuru esnasında belirtmiş olduğunuz telefon numarasına SMS ile numaranız gönderilmektedir. Daha önce de belirttiğim gibi bu numara mutlaka iyi bir şekilde muhafaza edilmeli ve mümkünse ezberlenmelidir.

Ne İşe Yarar, Nerede Kullanılır?

Bu işi aktif bir şekilde yapmak istiyorsanız kesinlikle bu numarayı önemsemelisiniz. Çünkü birçok yerde ihtiyaç duyacaksınız. Öyle ki Avon müşteri hizmetlerini aradığınızda görüşmek istediğinizde sizden temsilci numaranız istenir. Çünkü sistem sizin kim olduğunuzu, satış, kargo takibi, ödeme ve borç bilgilerine bu numara üzerinden ulaşmaktadır. Yazının devamında temsilci numarası gerektiren işlemleri en önemliden başlayarak görelim.

Temsilci Şifresi Oluşturma Esnasında Gereklidir: Başvurunuz onaylandığında ilk yapmanız gereken işlem temsilci şifresi oluşturmaktadır. Birçok arkadaşımız şifrenin telefonuna gelmesini beklediği için hayli zaman kaybetmekte ya da bu işi ikinci plana atmaktadır. Avon temsilci şifresi kullanıcı tarafından oluşturulması gerekir. Sadece 1 dakikanızı alacak bir işlem olup, bu esnada sizde temsilci numaranız yanı sıra doğum tarihiniz gün, ay, yıl şeklinde istenecektir. Şifre oluşturma ile ilgili sayfaya aşağıda yer alan bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Temsilci Girişi: Şifremizi oluşturduk ve artık Avon yönetim paneline girerek hemen sipariş vermeye ya da fırsatları incelemeye başlayabiliriz. İşte bu noktada yine bizden temsilci numarası istenmektedir. Bu nedenle en güzeli aklımızda tutmaktır.

Avon Müşteri Hizmetleri Aramalarında: Firma sizlere en iyi şekilde hizmet vermek adına temsilciler ve müşterilere farklı numaralar üzerinden destek vermektedir. Size özel hattı aradığınızda ve temsilci seçeneğini tuşladığınızda sistem sizden 8 haneli temsilci numaranızı girmenizi isteyecektir.

Ödemelerde: Biliyorsunuz ki Avon size verdiği ürünlerin ödemesini 15 gün sonrasında farklı ödeme kanalları ile almaktadır. Kredi ya da banka kartı dışında bir ödeme yöntemi seçerseniz mutlaka numaranızı belirtmeniz gerekir. Örnek vermek gerekirse PTT şubelerinden yapılan ödemelerde görevli sizden numaranızı isteyecektir.

Avon Temsilci Numaramı Unuttum, Nasıl Öğrenebilirim?

Bizler her ne kadar önemli olduğunu belirtsek te insanlık hali olabiliyor, unutulabiliyor. Bu durumda hiç canınızı sıkmaya gerek yok, nasıl bulacağımıza dair bilgileri görelim.

Daha Önce Avon Siparişi Verdiniz mi? Daha önce bir defa bile olsa sipariş verdiyseniz şanslısınız demektir. Çünkü size gelen ürün kolisi üzerinde ve içerisinde yer alan faturada temsilci numaranız yazmaktadır. Bu materyallere ulaşma şansınız varsa kimseden yardım almadan kolayca halledebilirsiniz.

Satış Liderinizi ya da Bölge Satış Sorumlunuzu Tanıyor musunuz? Biliyorsunuz ki her temsilcinin bir satış lideri bulunmaktadır. Sizi Avon’a kayıt yapan liderin ekibinde yer alıyorsunuz. Bu lider sizin temsilci numaranız, adres bilgileriniz ve sipariş bilgilerinizi görebilmektedir. Satış liderinizi tanıyorsanız ona ulaşarak da unuttuğunuz numaranızı öğrenebilirsiniz.

Müşteri Hizmetlerini Arayın: Yukarıda yer alan imkânlarla temsilci numaranıza ulaşamıyorsanız geriye bir tek müşteri hizmetlerini aramak kalıyor. Avon müşteri hizmetlerini 0850 250 28 66 numaralı telefonu aramanız gerekir. Aramak için hafta içi 08:00 ile 20:00 saatlerini tercih etmelisiniz. Hafta sonları ve remi tatillerde size destek olacak birini bulma imkânınız olmayacaktır. Bu nedenle aradığınız gün ve saat aralığı önemlidir.

Avon Temsilci Numarası Geçersiz Hatası Alıyorum

Tek sorun yaşayanlar numarasını unutanlar değil, aynı zamanda temsilci numarasının geçersiz olduğu yönünde hata alanlarda ciddi anlamda sıkıntı yaşamaktadır. Bunun nedeni genelde numaranın iptal edilmiş olmasıdır. 3 Kampanya (2,5-3 ay içerisinde) hiçbir sipariş vermediğinizde üyeliğiniz ve numaranız otomatik olarak iptal edilmektedir. Bu nedenle geçersiz hatası alabilirsiniz.

Evet, arkadaşlar bu konuda aktaracaklarımız da burada son bulmuş olup, sormak istediklerinizi aşağıda yer alan soru ve yorum formundan iletebilirsiniz. En kısa sürede sorunuza bu sayfada yanıt verilecektir.

https://www.satistemsilcileri.com/avon-temsilci-numarasi

https://www.kozmetiksiparisleri.com/avon-temsilci-numarasi-nasil-alinir

4 Comments

Add a Comment
  1. Temsilci no unuttum

    1. Dilek: Satış lideriniz ile iletişim kurabiliyorsanız ona ulaşın. Bu mümkün değilse hafta içi 08:00 ile 20:00 saatleri arasında 0850 250 28 66 numaralı telefonu arayarak 1’i tuşlayın sisteme kayıtlı telefondan aramanız halinde sizi tanıyacaktır. Aksi halde sizden temsilci numaranızı girmenizi isteyecektir. Siz herhangi bir bilgi girmeden bekleyin. Sonunda sizi görevliye bağlayacaktır.

  2. Begüm Rüşven

    Merhabalar dün Avon’a başvuru yaptım fakat bana geri dönüş yapılmadı açaba kayit oldum olmadımmı

    1. Begüm: Kesin kayıt satış liderinin size dönüş yapması ile mümkün olur. Ayrıca telefonunuza onay mesajı gelmesi gerekir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu İnternet sitesi AVON'dan bağımsız satış liderine ait olup, satış ve temsilci kaydı yapmak üzere kurulmuştur.