Avon Temsilcisi Ol, (2 Dakikada Online Başvuru Yap)

AVON Temsilci Ol

Temsilci ya da satış lideri olarak gelir elde etmeye başlamak için ilk olarak başvuru yapmanız gerekir. Bunun için birçok alternatif olmasına karşın tavsiyemiz sadece 1 dakika içinde kayıt olabileceğiniz Online yöntemdir. Bunu için yapmanız gereken tek şey aşağıda yer alan formu doldurmaktır. Alternatif olarak size yakın noktada satış lideri bularak yüz yüze görüşerek de temsilci başvurusu yapabilirsiniz. Türkiye’nin her yerinden il, ilçe, kasaba, köy fark etmeksizin başvuru yapabilirsiniz.

1 Step 1
Avon Temsilci Başvuru Formu
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder

Avon Satış Liderleri (Danışmanlar) Sizi Arayacaktır
Yukarıda yer alan form sadece ön kayıt niteliğinde olup, kesin kayıt işlemi için atılması gereken birkaç adım daha bulunmaktadır. Bunun için satış lideri formda belirttiğiniz telefon numarasından size ulaşarak gerekli diğer işlemleri tamamlayacaktır.

T.C. Kimlik Numaranız Gerekir: Bundan birkaç yıl öncesine kadar temsilci başvurularında kimlik fotokopisi ve ıslak imza istenirken çevrimiçi başvuru sisteminin hayata geçmesi ile birlikte sadece Ad, Soyadı, T.C. Kimlik Numarası ve Adres bilgileri yeterli olmaktadır. Yukarıda yer alan formda bilgi güvenliği sağlamak adına T.C. kimlik numarası istenmemektedir. Gerekli ve zorunlu olan bu detay Avon tarafından arandığınızda istenir. İstenen bilgiler satış lideri tarafından kayıt sistemine girilir ve nihai kaydınız yapılmış olur. Fakat henüz işleminiz tam anlamıyla bitmiş değildir.

Telefonunuza Gelen Mesajı KAYITEVET Yazarak Onaylayın
Son aşama yine bilgi güvenliğini sağlamak adına telefonunuza gelen başvuru mesajını onaylamak gerekir. Özellikle sahte telefon numaralarının böylelikle önüne geçilmektedir. Telefonunuza gelen kısa mesajda sizde kısa mesajla KAYITEVET yazarak 0546 352 28 66 numaralı telefona göndermeniz gerekmektedir.

2 Saat İçinde Onay Mesajı Alacaksınız
Telefonla onay işlemini yaptıktan sonra maksimum 1-3 saat içerisinde size başvurunuzun onaylandığına dair bilgilendirme mesajı gelecektir. Daha önce temsilcilik yaparak borcunu ödemeyen, halen ödemesi gereken faturası bulunan arkadaşlarımızın başvuruları maalesef olumlu sonuçlanmayabilir.

Temsilci Numaranızı Not Edin
Başvuru onay mesajı ile birlikte size özel 8 haneli temsilci numarası gönderilecektir. Bu numarayı iyi bir şekilde muhafaza etmeli mümkünse ezberleyin. Çünkü Avon ile ilgili birçok işlemde bu numarayı kullanmanız gerekecektir. Unutmanız halinde müşteri hizmetlerini aramanız gerekir.

İlk Kataloğunuzu Ücretsiz Göndereceğiz
Başvurunuz olumlu sonuçlanması ile birlikte satışlarda en büyük yardımcınız olan katalog, panorama dergisi, fırsat broşürü ve o kampanya mevcutsa hediye kataloğunuzu ücretsiz kargo ile adresinize göndereceğiz.

Sizi Her Fırsatta Destekleyeceğiz
Temsilci olduğunuzda size özel destek hattımız ve yardım sayfamızı kullanabileceksiniz. Bu kanallardan sorularınızı, öğrenmek istediğiniz hususları ve takıldığınız yerlerde yardım alabileceksiniz. İlerleyen süreçte işinizi büyütmek isterseniz, işinizi İnternet sitesi ve sosyal medyaya taşımak isterseniz bu konuda ücretsiz destek vereceğiz.

Temsilci Şifresi Oluşturun
Onay mesajından sonra artık şifremizi oluşturarak Avon’un fırsat dünyasını keşfetmeye başlayabiliriz. Birçok arkadaşımız temsilci şifresinin gelmesini beklemektedir. Böyle bir uygulama olmayıp, her temsilci şifresini kendisi oluşturması gerekmektedir. Nasıl yapılacağına dair anlatım için aşağıda yer alan bağlantıya tıklayınız. https://www.bakirkoytemsilcisi.com/avon-temsilci-sifresi/

Hemen Sipariş Ver Ödemeyi 15 Gün Sonra Yap
Avon’un en güzel yönlerinden biri vadeli satış imkânı sağlamasıdır. Yani temsilci olarak gelir elde etmek için herhangi sermayeniz olmasın ya da masraf etmenize gerek yoktur. Örnek size gönderdiğimiz katalog ile 100 TL’lik sipariş aldınız ürün kodları ile siparişinizi iletin, ürünleri hiçbir ücret almadan gönderelim. Gelen ürünleri müşterilerinize teslim ederek 100 TL’nizi alın. 100 TL’lik siparişin size geliş fiyatı 67 ile 75 TL arasında olacağı için 25 ile 33 TL’lik kısmı sizin kazancınız geri kalan kısmını ise 15 gün içerisinde Avon’a ödemek gerekiyor. Ödemelerinizi kredi kartı, banka kartı, ATM’den kartlı, kartsız, internet bankacılığı havale, eft ya da PTT şubelerinden kolayca ödeyebilirsiniz.

Satışlarınızdan %33’e Varan Kazanç Elde Edersiniz
Avon’da gelir elde etmek için 2 farklı imkân sunulmaktadır. İlki satış temsilciliği olup, katalog, fırsat broşürü ya da hediye kataloğunda yer alan ürünlerin satışından %33’e varan oranlarda gelir elde edersiniz. Yukarıda 100 TL’lik sipariş aldığınızda ne kadar kazanacağınızı gösteren bir hesaplama yapıldı. Avon kullanıcıları her kampanya 40 ile 200 TL arasında düzenli alışveriş yapmaktadır. Bu şekilde düzenli müşteri grubuna sahip olursanız kampanya boyunca bir ya da birden fazla maaş düzeyinde geliriniz olacaktır.

Temsilci Kaydı Yaparak da Kazanırsınız
Bir diğer kazanç yöntemi ise satış lideri olup, daha önceleri takım öncüsü olarak biliniyordu. Burada kazanç sistemi satıştan çok Türkiye’nin her yerinden satış temsilci bularak gerçekleşmektedir. Online kayıt sisteminin gelmesi ile birlikte oldukça kolaylaşan üye kaydı daha fazla kazanmanızı sağlayacaktır. Kayıt yaptığınız temsilciler sipariş verdikçe siz %10’a varan pirim elde edeceksiniz. Birkaç aylık çalışma ile ilk etapta asgari ücretli maaşı sonrasında bunun birkaç katı düzenli gelire ulaşırsınız. Satış lideri olabilmek için yeni uygulamada önce temsilci olmanız ve en az 1 sipariş vermeniz gerekiyor. Bu aşamadan sonra panelden çevrimiçi satış lideri başvurusu yapabilirsiniz.

Temsilci Hediyeleri İle Sizi Motive Edeceğiz
Avon’da sadece maddi gelir elde etmeyecek aynı zamanda her kampanya ve yılsonunda muhteşem hediyelerinde sahibi olacaksınız. Aramıza yeni katılan arkadaşlar ilk siparişlerinde 130 TL satış yaptıklarında onlara hoş geldin hediyesini bir sonraki siparişleri ile birlikte göndereceğiz. Satış oranlarını yükseltmeleri halinde ise Fırsat 1, 2, 3 gibi daha değerli hediyeler ile mutlu etmeye devam edeceğiz. Her kampanya değişen hediye kataloğu ve limitlere aşağıda yer alan bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz. https://www.satistemsilcileri.com/avon-temsilci-hediyeleri

Ev, Araba ve Tatil Kazanabilirsiniz
Avon’da sadece küçük hediyeler değil aynı zamanda siz ve müşterileriniz için her yıl ev, araba ve tatil kazandırmaya devam edeceğiz. Bu şekilde satışlarınız daha fazla olacak ve sürekli kazanacaksınız.

Hediye Yerine AvonPara Kazanabilirsiniz
Tüm kolaylıkların sunulduğu Avon’da hediye yerine dilerseniz AvonPara tercihinde bulunabilirsiniz. Topladığınız AvonParaları Türkiye’nin en büyük E-Ticaret sitesi hepsiburada.com’da alışveriş yaparak değerlendirebilirsiniz. Aynı şekilde Avon ürünleri alarak da değerlendirebilirsiniz.

İşinizi İnternet ve Sosyal Medyada Yapmanıza İzin Veriliyor
Gelişen teknoloji ile birlikte hayatımızda olmazsa olmaz haline gelen İnternet siteleri ve sosyal medya sayfaları aynı zamanda ticaret amaçlıda kullanılıyor. Sizde Avon satış ve temsilci kayıtlarını İnternet siteleri ve sosyal medya sayfalarından yapabilirsiniz. İnternet sitesi ve sosyal medya sayfası açmadan önce uyulması gereken etik kuralları okumalısınız.

Avon Üyelik

Evet, arkadaşlar bu konuda size aktaracağım bilgiler bu kadar olup, sizlerin sormak, öğrenmek istediği diğer detayları aşağıda yer alan soru formu yanı sıra 0552 707 65 73 numaralı telefondan arayarak ya da WhatsApp üzerinden yazarak iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.