Avon Temsilcisi Nasıl Olunur, Şartlar Nelerdir?

Dünya genelinde yaklaşık 7 milyon insanın yaptığı ve düzenli gelir elde ettiği Avon temsilciliği sizin içinde en ideal çalışma yöntemlerinden biridir. Bu muhteşem iş modelini denemek ya da kendi kullandığı ürünleri %33’e varan indirimlerle almak isterseniz temsilci başvurusu yapmanız gerekir. Pe ki temsilci nasıl olunur? Hemen bu konuda merak edilen hususları görelim.

Avon kayıt sistemleri

Eski Can Sıkıcı Uygulamalara Son Verildi

Avon 1886 yılından beri kazan, kazandır mantığı ile yönetilmektedir. Arzu eden 18 yaş üzeri herkese temsilcilik ya da satış liderliği imkânı sunulmaktadır. Satış temsilcileri katalog, fırsat broşürü ya da hediye kataloğunda yer alan ürünlerin satışından kazanç elde ederken, satış lideri (SL) ise temsilci kaydı yaparak gelir elde etmektedir. Yani Avon size her türlü kazanç sağlamaktadır. Bundan 3-4 yıl öncesine kadar temsilci başvuruları sadece kâğıt form doldurularak, imzalanarak ve adaydan kimlik fotokopisi, fatura gibi belgeler istenirdi. Günümüzde bu sıkıcı uygulamaların hepsine son verilmiş başvurular 1 dakika içinde yapılacak kadar kolaylaştırılmıştır.

Online Kayıt Dönemi Başladı

Günümüzde Avon temsilci başvuruları İnternet ortamında sadece 1 dakika içinde doldurulan form aracılığı ile yapılmaktadır. Aşağıda yer alan formu doldurduğunuzda bilgiler satış liderine ulaşmaktadır. Formu alan satış lideri belirtmiş olduğunuz telefon numarasından size ulaşarak diğer gerekli bilgileri isteyecektir. Telefonla sizle görüşürken aynı zamanda Avon kayıt sistemine giriş yaparak sizin kaydınızı yapmaktadır.

1 Step 1
Avon Temsilci Başvuru Formu
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder

T.C. Kimlik Numarası İstenir: Eskiden gerekli olan kimlik fotokopisi ve fatura yerine şuan başvuru yapmak isteyen adayların T.C. kimlik numarası yeterli olmaktadır. Satış lideri kayıt sistemine sizin bilgilerinizi girerken vatandaşlık numaranızı isteyecektir. Bu zorunlu bir uygulama olup, bazı adaylar T.C. kimlik numarasını vermeye korktuğu için o an vazgeçmektedir. Korku ve endişeler yersiz olup, T.C. kimlik numarası ile size hiçbir zarar verilemez. Düşünün nüfus müdürlüğünde görev yapan binlerce memur tüm Türkiye’nin vatandaşlık numarasını biliyor, bankalar, kamu kurumları birçok kurum biliyor. Korkmanız ve dikkatli olmanız gereken kimlik fotokopisi vermektir. Özellikle telefon hattı alacağımızda küçük bir sokakta bile bulunan Telekom bayisine çekinmeden kimlik fotokopisi veriyoruz. Korkacak bir durum varsa asıl bunlardır.

Telefona Gelen Mesajı KAYITEVET Yazarak Onaylamanız Yeterlidir

Satış lideri sizin bilgilerinizi Avon kayıt sistemine girdiğinde kayıt esnasında belirtmiş olduğunuz telefon numarasına bilgi mesajı gelecek ve başvurunuzun işleme alınabilmesi için mesaj kısmına KAYITEVET yazarak 0546 352 28 66 numaralı hatta mesaj atmanız gerekir.

2 Saat İçinde Başvurunuz Onaylanır

KAYITEVET yazdıktan sonra en geç 2 saat içerisinde Avon’dan yeni bir mesaj alacaksınız. Bu mesaj başvurunuzun onaylandığı yönünde olup, aynı zamanda içerisinde temsilci numarası yer almaktadır. Bu numarayı mutlaka bir yere not etmeli ya da ezberlemelisiniz. Çünkü her aşamada bu numaraya ihtiyaç duyacaksınız. Temsilci numaranızı unutmanız halinde Avon müşteri hizmetlerini aramanız gerekir.

İlk Kataloğunuzu Ücretsiz Göndereceğiz

Sitemizden başvuru yapan adayların başvuruları onaylandığında ilk kataloğu, panorama dergisi + sürpriz bir hediyeyi sizlere ücretsiz kargo ile en kısa sürede ulaştırmaya çalışacağız. Bu noktadan sonra şifrenizi oluşturarak hemen sipariş vermeye başlayabilirsiniz. Temsilci şifrenizi nasıl oluşturacağınıza dair detayları aşağıda yer alan bağlantıya tıklayarak görebilirsiniz. https://www.bakirkoytemsilcisi.com/avon-temsilci-sifresi/

Email Adresi İle Başvuru Yapabilirsiniz (İmkânlar Kısıtlı)

Ben yine de T.C. kimlik numaramı paylaşmadan temsilci olmak istiyorum diyorsanız sizin içinde başvuru alternatifi bulunmaktadır. Bunun için avon.com.tr üzerinden kayıt olabilirsiniz. Email adresinize gelecek onay ile yapılmaktadır. Fakat burada size sunulan imkânlarda kısıtlama olmaktadır. Birçok insanın bilmeden başvurduğu bu yöntemde ödemeler sadece kredi kartı ile yapılmakta ve ödemenizi anında yapmanız gerekir. Yukarıda belirttiğim yöntemde ise ödemeleri 15 gün sonra ve istediğiniz kanal ile kredi kartı, ATM, havale, EFT ya da size en yakın PTT şubesinden temsilci numarası ile ödeme yapabilirsiniz. Bu nedenle önerim yukarıda yer alan formu doldurarak başvuru yapmaktır.

Satış Lideri İle Yüz Yüze Görüşerek Kayıt Olabilirsiniz

En eski başvuru sistemlerinden biri olan yüz yüze kayıt sisteminde size yakın noktada satış lideri bulmanız gerekir. İstanbul’un Bakırköy ve çevre ilçelerinde yaşayanlar için bizde yüz yüze kayıt ve bilgilendirme yapıyoruz. Satış lideri ile kararlaştırdığınız bir noktada buluşarak 10 dakika içinde başvurunuzu yapabilirsiniz.

Dilediğiniz Zaman İptal Edebilirsiniz

Temsilci olmanız sizi hiçbir yükümlülük altına sokmaz. Örnek vermek gerekirse hiçbir şekilde sipariş vermek zorunda değilsiniz. Fakat 3 kampanya sipariş vermediğinizde temsilciliğiniz otomatik iptal edileceğini unutmamalısınız. Dilediğiniz zaman siz kendinizde temsilciliğinizi kolayca iptal edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.