Hakkında

Bakirkoytemsilcisi.com İnternet sitesinin sahibi, yasal sorumlusu ve içerik editörü Avon’dan bağımsız satış lideri Mustafa Gövercin’dir. Aşağıda sitemize ait iletişim bilgilerini bulacaksınız.

Adres: Zeytinlik Mahallesi Yakut Sokak No:24 Bakırköy / İstanbul

Telefon: 0534 468 17 43

Sitede yayınlanan tüm yazılar Mustafa Gövercin tarafından %100 özgün olarak hazırlanmaktadır. İçeriklerin hazırlanmasında Avon Türkiye yetkililerinden yanı sıra güncel Avon kataloğu, panorama ve fırsat broşürü kaynak olarak kullanılmaktadır.

Mustafa Gövercin Kimdir?

Avon Satış Lideri

Asıl mesleğim webmaster, seo uzmanı, sağlık yazarı olmama karşın 2012 yılından bu yana Avon temsilci ve satış lideri kademesinde sizlere yardımcı olmaya çalışıyorum. Aynı zamanda govercin.com sitesinin de kurucusu ve sahibi olduğumu belirtmeliyim. Şimdi dilerseniz sitemizin vizyon ve misyonunu başlıklar halinde ele almak istiyorum.

VİZYON BİLGİLERİ

Bakırköy’ün En Başarılı Avon Temsilcisi Olmak İstiyoruz

Çalıştığım yer olan Bakırköy’de Avon satışı ve kullanımını yaygınlaştırmak için yoğun bir çalışma içerisinde olduğumu belirtmek istiyorum. Nüfusu 250 bin kişiye yaklaşan ilçede Avon ile ilgili her türlü hizmeti veriyoruz. Ürün satışı, temsilci kaydı ve hatta satış lideri olmak isteyen herkesi ekibimizde yer alarak kazanmaya bekliyoruz.

Ücretsiz Avon Katalog Dağıtımı Yapıyoruz

Bakırköy’de ya da yakın ilçelerde yaşayan herkes için ücretsiz Avon katalog desteği veriyoruz. Arzu eden herkes bizimle iletişime geçerek düzenli olarak Avon kataloglarına ücretsiz olarak ulaşabilir.

Siparişinizi İster Elden Alın, İsterseniz Biz Adresinize Getirelim

Severek kullandığınız Avon ürünlerine ulaşmak şimdi çok kolay ve hızlı satın almak istediğiniz ürünleri ister elden teslim alın. İsterseniz adresinize biz getirelim. Kargo ile zaman kaybetmen hızlı bir şekilde ürünlere ulaşabilirsiniz.

Avon Temsilcisi Olarak Ekibimize Katılın. Birlikte Kazanalım

Türkiye ve dünyanın en büyük kozmetik markası Avon ürünleri kadar sağladığı kazanç fırsatı ile de dikkat çekmektedir. Bakırköy’de Avon ile kazanmak isteyenler içinde temsilci ve satış liderimiz olmayı öneriyoruz.

MİSYON BİLGİLERİ

Temsilci Fiyatına Ürün Satışı Yapmaya Başladık

Bakırköy’de müşterilerimizin Avon ürünlerine kolayca ulaşılabilmesi adına herhangi bir kazanç sağlamadan ürün satışı yapıyoruz. Müşterilerimiz ilk 3 siparişlerinde temsilci fiyatına (yani %25’e varan indirimlerle) almaktadır.

Büyük Bir Ekibi Yönetir Hale Geldik

Hizmetimiz Bakırköy’de yoğunlaşmakla birlikte Türkiye’nin her yerinde geçerlidir. Bu kapsamda satistemsilcileri.com ve kozmetiksiparisleri.com gibi ek sitelerimizde bulunmaktadır. Bu sitelerde temsilci kaydı ve kapıda ödeme kolaylığı ile sipariş verilebilmektedir.

Aynı zamanda bu tür siteler ile bize ulaşan ve temsilci, satış lideri olmak isteyenlerin oluşturduğu yaklaşık 1000 kişilik büyük bir ekibi oluşturduğumuzu belirtmeliyim.

Satış ve Liderlikte Ödüller Aldık

2020 Yılından beri yaptığımız temsilcilik ve satış liderliği alanında çeşitli ödüller aldık. Aldığımız ödüller arasında satışlarda bölge üçüncülüğü, liderlikte ise Avon 25. yıl anısına dereceye girenler arasında olduk.

SEO ve Sağlık Alanında Çalışmalara Devam Ediyorum

Yazının giriş kısmında da belirttiğim gibi asıl mesleğim Webmaster ve SEO uzmanlığı, sağlık ve eğitim alanında Google SEO hizmetlerimiz devam ediyor.

Bakırköy’de sağlık alanında hizmet verdiğimiz hekimler arasında genel cerrahi alanında Op. Dr. Atilla Kaya ve Op. Dr. Seher Şirin yer alırken kalp ve damar cerrahisi alanında ise ameliyatsız varis tedavisi alanında çığır açan Op. Dr. Orhan Coşkun yer almaktadır.