Hakkında

Bakirkoytemsilcisi.com İnternet sitesi sorumluluğu Avon’dan bağımsız satış lideri Mustafa Gövercin‘e aittir. Sayfanın devamında adres ve iletişim bilgilerini bulabilirsiniz.

Adres: Zeytinlik Mahallesi Yakut Sokak No:24 Bakırköy / İstanbul

Telefon: 0534 468 17 43

Sitede yayınlanan tüm yazılar, makaleler Mustafa Gövercin tarafından hazırlanmaktadır. Sitede yer alan tüm yazı ve görseller DMCA tarafından izinsiz kopyalanmaya karşı koruma altına alınmıştır.

Mustafa Gövercin Kimdir?

Avon Satış Lideri
Mustafa Gövercin

Yazının giriş kısmında da belirtildiği gibi icra ettiği işlerden biri Avon satış liderliğidir. Aynı zamanda Webmaster ve Search Engine Optimization (SEO Uzmanlığı) gibi uzmanlık alanları bulunmaktadır.

2012 Yılından günümüze Avon temsilci ve satış lideri olarak hizmet vermektedir. Şuan yüzlerce temsilcinin yer aldığı geniş çaplı ekibin yöneticisidir. Bireysel başarısı yanı sıra özverili ekibinin ortak çalışmaları ile büyük başarılara imza atmaktadır.

Sitede yer alan yazıları Avon’un resmi İnternet sitesi Avon.com.tr ve sürekli güncelenen Avon katalogları, panorama dergisi, fırsat broşürü gibi basılı kaynaklardan derleyerek sizlere sunuyoruz.

Sitenin 3 Amacı Bulunuyor

Bakirkoytemsilcisi.com’un kuruluş amacı olarak bilgilendirme, kazanç fırsatları oluşturma ve güzelliğe katkı sağlama şeklinde 3 ana gruba ayırıyoruz. Şimdi dilerseniz bu gruplara daha yakından bakalım.

1 – Bilgilendirme Yapıyoruz

Sitemizde Avon ile ilgili merak ettiğiniz tüm bilgilere ulaşabilirsiniz. 1886 Yılında kurulan şirket, Türkiye’de 1993 yılından itibaren hizmet vermeye başlamıştır. Tüm bu süreç hakkında bilgilendirme, ürünler, kampanyalar ve kazanç fırsatlarına dair her şeyi bulabilirsiniz. Aradığınız bilgiye ulaşamadığınız durumlarda ise bizleri arayarak ya da sorarak bilgi edinebilirsiniz.

2 – Kazanç Fırsatlarını Aktarıyoruz

Bilgilendirme yaptığımız bir diğer husus ise 18 yaş üzeri herkesin severek yapabileceği temsilcilik ve satış liderliği olmaktadır. Dünya genelinde 7 milyon insanın yaptığı bu iş hem kazançlı hem de keyiflidir.

Avon temsilcisi olmak isteyenlerin merak ettiği tüm bilgileri sitemizde başlıklar halinde bulabilirsiniz. Aynı şekilde daha fazla kazanç sağlamak isteyenlere önerimiz olan Avon satış liderliği ile ilgili merak ettiğiniz tüm detaylara da yer verilmektedir.

3 – Güzelliğe Katkı Sağlıyoruz

Verdiğimiz hizmetlerden biri de Türkiye’nin her yerine Avon ürünleri satışı yapmaktır. Temsilci olmaya gerek kalmadan Avon ürünleri almak isteyenler için sitemizden bir tıkla sipariş verme imkanı bulunmaktadır.

Bize yakın olan müşterilerimize ücretsiz katalog dağıtımı da yapıyoruz. Aynı zamanda satın aldığınız ürünlerden memnun kalmamanız halinde 40 gün içerisinde iade garantisinden yararlanmanızı sağlıyoruz.